Ziemniaki

Internetowa giełda rolna - ziemniaki. Umieść bezpłatne ogłoszenie zakupu lub sprzedaży ziemniaków. W szybki sposób dotrzesz do wielu potencjalnych klientów.

Sprawdź, jak przedstawia się cena ziemniaków 2021 w ofertach internetowych na krajowym rynku rolnym.

  • Sprzedam Ziemniak jadalny Impresja

    Cena: 25 PLN
    zachodnio-pomorskie, Goleniów
    Sprzedam młode ziemniaki odmiana Impresja, pakowane w worki 15 kg, podana cena jest ceną hurtową, odbiór osobisty, więcej informacji udzielę telefonicznie....
    »»

Współczesny człowiek dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przeniósł niemal całe swoje życie do sieci. Właśnie dlatego pojawiła się również potrzeba stworzenia rynków zbytu w przestrzeni wirtualnej. Internet to obecnie okno na świat, dzięki któremu nawet Twój stosunkowo mały biznes może zostać zauważony przez tysiące potencjalnych klientów. Globalna sieć umożliwia nie tylko z łatwością znaleźć konkretny rynek zbytu, ale również pozwala na łatwy sposób sprawdzić aktualne ceny ziemniaków 2021.

Internetowy rynek zbytu tak naprawdę zdominował już tradycyjny. Konkurencja jest na nim bardzo duża, dlatego cały czas szuka się nowych sposobów dotarcia do klienta lub w tym przypadku szuka informacji czy aktualna cena ziemniaków jest atrakcyjna. Wszystko po to, by jak najlepiej przedstawić swój towar.
Jesteśmy świadomi, że coraz więcej rolników, osób prowadzących sklepy czy dostawców warzyw szuka potencjalnych kontrahentów właśnie w internecie. Często zdarza się, że wpisując frazę sprzedam ziemniaki trafiamy na internetową giełdę rolną. Portal w przystępny dla nas sposób umożliwia umieszczenie bezpłatnych ogłoszeń rolniczych. Zainteresowani kupnem ziemniaków umieszczają ogłoszenie w kategorii kupię ziemniaki czy kupię ziemniaki jadalne szybko mogą dotrzeć do potencjalnych odbiorców. Sprzedawcy po nazwach sprzedam ziemniaki sadzeniaki mogą również zweryfikować aktualną cenę rynkową ziemniaka lub innych warzyw. Jest to niezwykle prosta forma reklamy zwłaszcza w tych trudnych czasach jak również alternatywa dla lokalnych punktów skupu zmiemniaka. Wszystko to wpływa także na coraz większą ilość sprzedawców, ale także i kupujących w internecie.

 

Najniższe ceny ziemniaków notujemy cyklicznie w okresie od września do grudnia, a najwyższe (wymagające przechowywania) od marca do czerwca. Niestety w obrocie detalicznym niezależnie od terminu zakupu cena ziemniaków jadalnych jest raczej stała. Najwyższe ceny za kg notują odmiany chipsowe ziemniaki Cena jest nawet pięciokrotnie wyższa od tradycyjnych odmian. Kolejne miejsce w rentownych odmianach ziemniaków to tzw. frytkowe. Cena takiego ziemniaka w skupie jest 3-4 wyższa od popularnych odmian.
 

Giełda ziemniaków - niewątpliwie największymi zaletami internetowego rynku zbytu jest jego duży zasięg oraz szybkość w pozyskiwaniu klientów. Ze swoimi towarami możesz dotrzeć nawet na drugi koniec świata lub sprawdzić w dowolnym miejscu ile kosztuje kilogram ziemniaków?. Ogłoszenia rolnicze można dodawać z komputera jak również z urządzeń mobilnych, a dostęp do nich dla kupującego oraz sprzedawcy nieograniczona. Wgląd do swojej aukcji masz praktycznie w każdym miejscu oraz w dowolnym czasie. Potencjalny klient wystarczy, że wpisze frazę kupię ziemniaki w przeglądarkę internetową i od razu zostanie skierowany do branżowego klienta. Sprzedawca również może się zaoferować na ziemniaki sadzeniaki kwalifikowane przedstawić nowe ceny na 2021r. Dodatkowo portal ten oferuje również różne formy reklamowania ogłoszeń – więcej informacji w zakładce reklama. W prosty sposób może sprawdzić aktualny popyt z ceny ziemniaka. Wystarczy, że dodasz ofertę ziemniaki sprzedam a na podstawie reakcji odbiorców sprawdzić atrakcyjność lokalnego skupu ziemniaków.

W trudnych sytuacjach dla producentów rolnych internet to odpowiednie medium do szukania nowych rynków. Obecnie w polskim zagłębiu młodego ziemniaka cena waha się w granicach 30-40 gr/kg, co w porównaniu z rokiem ubiegłym oznacza duży spadek. To nie jest jedyne zmartwienie, ponieważ mimo obniżki cen dalej brakuję również chętnych zakupów. Dlatego ważne jest, aby szukać potencjalnych klientów wszędzie, gdzie tylko jest taka możliwość.