Drób

Sprawdź aktualne ceny brojlera lub kury nioski w ofertach z 2021r. 

 • Sprzedam młode kurki nioski rasy Tetra SL 18 tygodniowe

  Cena: 22 PLN
  wielkopolskie, Książ Wielkopolski
  Sprzedam młode kurki nioski rasy Tetra SL oraz Tetra Super Harco w wieku 18 tygodni. Kurki odchowane w systemie sciółkowym z pełną profilaktyką weterynaryjną....
  »»
 • Kury nioski kokoszki odchowane

  Cena: 26 PLN
  kujawsko-pomorskie, Więcbork
  Sprzedam kury nioski na wybieg, ogólnoużytkowe, rasy Rosa. Kura koloru brązowego. W tej chwili kurki w wieku 20 tygodni. Cena za sztukę 26 zł. Możliwość dowozu...
  »»
 • Kury nioski kokoszki odchowane

  kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
  Witam. Posiadamy kurki nioski kolorowe Rosa - idealna kurka na wybieg. W lutym rozpocznie się sprzedaż, kurka będzie miała 16 tygodni. Cena zależna od wieku....
  »»
 • Młode Kury Nioski LEGHORN sprzedam

  Cena: 23 PLN
  wielkopolskie, Wolsztyn
  Sprzedam kury nioski towarowe oraz ogólnoużytkowe z chowu ściółkowego od 10 do 25 tygodnia życia z pełym programem szczepień. Dowóz cały kraj GRATIS. Dostępne...
  »»

Portale ogłoszeniowe wydają się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy posiadają kury nioski na sprzedaż. To prosty, a zarazem szybki sposób na to, aby dotrzeć do potencjalnych klientów. Najpowszechniejsze są kury leghorn, jednak wybór drobiu jest o wiele większy. Sporym zainteresowaniem kupujących cieszą się także kury ozdobne.

Jeśli masz na sprzedaż kury nioski lub kury ozdobne, to weź pod uwagę publikację ofert w w naszym portalu. Nie jest to trudne zadanie, więc nie trzeba obawiać się żadnych problemów jak również niespodziewanych kosztów! Internet znacząco rozszerza zasięgi, dzięki czemu kury leghorn mogą znaleźć nowego właściciela nawet tego samego dnia. Kura ozdobna rzadko spotykanej rasy z pewnością wzbudzi zainteresowanie profesjonalnych hodowców lub nawet amatorów.

Zastanawiasz się, w jaki sposób sprzedać kury hodowlane? Sprzedaż kur niosek w w naszym portalu nie musi generować wysokich kosztów. Nie trzeba obawiać się ukrytych kosztów, które mogłyby zmniejszyć opłacalność przedsięwzięcia. Płatność dotyczy jedynie ogłoszeń promowanych. Każda ogłoszenie np. kura nioska powinna zostać opisana - im więcej informacji zostanie udzielonych, tym szybciej znajdzie się osoba zainteresowana kupnem.

W portalu giełda rolna można oferować także kurki ozdobne. W ogłoszeniu należy wskazać ich wiek oraz cechy charakterystyczne. Umieszczenie realnych zdjęć stanowi kolejną zaletę. Ozdobne kury przynoszą hodowcy większe zyski - warto zweryfikować, jakie stawki obowiązują w danym regionie. Proponując konkurencyjne ceny lub promując ogłoszenie można zwiększyć popularność ogłoszeń. Kury ozdobne cena uzależniona jest od wielu czynników m.in. lokalizacji, rasy i popularności.

Kury nioski ozdobne to w ostatnich miesiącach najbardziej popularne ogłoszenia. Bardzo często to cena jest czynnikiem determinującym do podjęcia ostatecznej decyzji. Dzięki bezpłatnym ogłoszeniom w naszym portalu znalezienie najkorzystniejszej oferty nie jest problemem. Jeśli chcesz zakupić kurczaki nioski lub odchowane kury nioski, to sprawdź nasze oferty.

Kury nioski ozdobne dla bezpieczeństwa warto odebrać osobiście. Wystarczy jedynie uzgodnić termin ze sprzedawcą. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób z tego samego regionu. Kury nioski cena nie zostanie zwiększona o koszty transportu, co niesie pewne oszczędności dla kupującego.

Jeśli sytuacja tego wymaga można zlecić dostawę np. kury nioski leghorn specjalistycznej firmie transportowej. Zwierzęta w tym przypadku drób jest przewożony w specjalistycznych pojazdach i humanitarnych warunkach, więc nie trzeba martwić się o ich bezpieczeństwo. Umieść bezpłatne ogłoszenie kupna lub sprzedaży kur w serwisie giełda-Rolna i zyskaj nowych klientów.